Roleta Velux

Dekorácia a rozptýlenie denného svetla

Jednoduché tlmenie svetla a elegantný dizajn. Môžete si vybrať spomedzi 37 farieb a rôznych spôsobov ovládania. Rozptyľuje slnečné žiarenie a vytvára príjemné tlmené osvetlenie. Výborne sa hodí do obývacích izieb, pracovní atď. Veľký výber vzorov a farieb. Manuálne aj diaľkové ovládanie.

Zatieňujúce rolety umožňujú jednoduché zachytenie v rôznych polohách okna a sú vyrobené z tkaniny odolnej proti zašpineniu. Vďaka bočnému vedeniu zostáva textília úhľadne upravená a napnutá. K dispozícii s bočnými lištami a plynulým polohovaním či v ekonomickom variante s háčikmi a 3-polohovým nastavením

Ovládanie

Manuálne

Manuálne ovládané rolety sa používajú veľmi ľahko. Roleta je upevnená k vrchnému krytu strešného okna a pohybuje sa v bočných lištách, ktoré zabezpečujú hladké fungovanie a plynulé polohovanie. Jednoducho použite ovládaciu rukoväť na spodku rolety a vytiahnite alebo stiahnite ju, koľko si želáte.

Na uľahčenie ovládania manuálne ovládanej rolety si môžete zakúpiť taktiež ovládacie tyče, nadstavce k tyči a adaptéry pre tyč.

Diaľkové ovládanie

Roleta s diaľkovým ovládaním a elektrickým napájaním sa ovláda pomocou jednoduchého diaľkového ovládača. Jednoduché ovládanie zabezpečujú tri tlačidlá. Dostupné funkcie po stlačení sú hore / dole / stop. Dodávaný nástenný ovládač je už z výroby spárovaný s vnútorným doplnkom pre zjednodušenie a zrýchlenie inštalácie. Ak treba, roleta sa taktiež môže zdvíhať a spúšťať manuálne pomocou ovládacej rukoväte na spodku rolety.

  • Elektrický pohon

    Ak nemáte elektrické strešné okno VELUX INTEGRA, ale chceli by ste elektricky ovládaný vnútorný doplnok, potom vyskúšajte ovládací systém KUX 110. Vďaka nemu budete môcť používať diaľkovo ovládané vnútorné doplnky na elektrické napájanie na manuálne ovládaných VELUX strešných oknách.

  • Solárny pohon

    Ak treba, roleta na solárny pohon sa môže ovládať taktiež manuálne. Batéria na solárne dobíjanie pojme dostatok energie až na 600 úkonov, a to aj vtedy, keď nie je prítomné žiadne priame slnečné svetlo na dobíjanie.

Dodávateľ a výrobca

Dodávateľom a výrobcom tohoto produktu jeVelux

Viac informácií o produkte nájdete na nasledujucej stránke: link