Plisovaná roleta Velux

Flexibilné nastavenie a regulácia svetla

Plisovaná roleta VELUX zaplaví izbu elegantným, mäkkým svetlom. Umiestnenie rolety môže byť ľubovoľné kdekoľvek v rámci okna a tak si môžete regulovať množstvo dopadajúceho svetla a zároveň vychutnať výhľad von.

Pomocou plisovanej rolety si pustíte do miestnosti pravé toľko svetla, koľko potrebujete. Vďaka novému dizajnu postranných vodiacich líšt môžete roletu ľahko nastaviť v akejkoľvek pozícii na okne. Roleta sa ovláda pomocou dvoch ovládacích líšt - v hornej a spodnej časti, čo umožňuje nastavenie rolety v ľubovoľnej pozícii. Plisovaná roleta je vyrobená z materiálu odolávajúcemu nečistotám. Zachová si tvar záhybov bez ohľadu na to, ako často je používaná.

Ovládanie

Manuálne

„Lietajúce“ manuálne ovládané rolety pre úsporu energie sa používajú veľmi jednoducho. Roleta sa pohybuje v bočných lištách, ktoré zabezpečujú hladké fungovanie a plynulé polohovanie. Nie je pripevnená ani k spodku a ani k vrchu okna, čo vám umožňuje nastavovať roletu zhora nadol, ako aj zdola nahor. Jednoducho uchopte ovládaciu rukoväť na spodku alebo na vrchu rolety a vytiahnite alebo stiahnite ju, koľko si želáte.

Na uľahčenie ovládania manuálne ovládanej rolety si môžete zakúpiť taktiež ovládacie tyče, nadstavce k tyči a adaptéry pre tyč.

Diaľkové ovládanie

Zatemňujúca roleta s diaľkovým ovládaním a elektrickým napájaním sa ovláda pomocou jednoduchého diaľkového ovládača. Jednoduché ovládanie zabezpečujú tri tlačidlá. Dostupné funkcie po stlačení sú hore / dole / stop. Dodávaný nástenný ovládač je už z výroby spárovaný s vnútorným doplnkom pre zjednodušenie a zrýchlenie inštalácie. Ak treba, roleta sa taktiež môže zdvíhať a spúšťať manuálne pomocou ovládacej rukoväte na spodku rolety.

  • Elektrický pohon

    Ak nemáte elektrické strešné okno VELUX INTEGRA, ale chceli by ste elektricky ovládaný vnútorný doplnok, potom vyskúšajte ovládací systém KUX 110. Vďaka nemu budete môcť používať diaľkovo ovládané vnútorné doplnky na elektrické napájanie na manuálne ovládaných VELUX strešných oknách.

  • Solárny pohon

    Ak treba, roleta na solárny pohon sa môže ovládať taktiež manuálne. Batéria na solárne dobíjanie pojme dostatok energie až na 600 úkonov, a to aj vtedy, keď nie je prítomné žiadne priame slnečné svetlo na dobíjanie.

Dodávateľ a výrobca

Dodávateľom a výrobcom tohoto produktu jeVelux

Viac informácií o produkte nájdete na nasledujucej stránke: link