Kombinovaná roleta Velux

Dve rolety v jednej - zatemnenie a rozptýlenie svetla

Kombinovaná roleta VELUX DFD je zatemňujúca roleta a plisovaná roleta v jednom. Ponúka to najlepšie z oboch: úplmé zatemnenie a jemne rozptýlené prirodzené svetlo kedykoľvek počas celého dňa. Je k dispozícii vo všetkých farbách zatemňujúcej rolety s bielou plisovanou roletou.

Získate všetky výhody rolety na úplné zatemnenie a vďaka plisovanej rolete aj možnosť využiť menej ostré rozptýlené svetlo. S dvomi roletami v jednej je tento produkt ideálny do spální na nastavenie množstva prestupujúceho svetla v akúkoľvek dennú dobu.

Atraktívny dizajn s dvomi nezávislými ovládacími lištami. Variabilné nastavenie umožňuje nastavenie oboch roliet kdekoľvek na okne. Vyberte si zo štyroch farebných prevedení zatemňujúcej rolety v kombinácii s bielou plisovanou roletou. Strieborná hliníková vrstva na zadnej strane úplne zatemňujúcej rolety bráni prieniku svetla do miestnosti, ako aj tepelným stratám v zimnom období.

Ovládanie

Manuálne

Kombinovaná zatemňujúca roleta VELUX má dve ovládacie rukoväte, ktoré sa môžu nastaviť nezávisle, hoci obe látky sú pripevnené jedna k druhej: prvá ovládacia rukoväť je umiestnená medzi dvoma látkami, druhá na spodku plisovanej látky. Tým sa ľahko reguluje, koľko vnikajúceho svetla sa zatemní, koľko sa rozptýli a koľko prirodzeného svetla sa nechá vnikať do miestnosti. Jednoducho použite ovládaciu rukoväť a vytiahnite alebo stiahnite ju, koľko si želáte.

Na uľahčenie ovládania manuálne ovládanej rolety si môžete zakúpiť taktiež ovládacie tyče, nadstavce k tyči a adaptéry pre tyč.

Dodávateľ a výrobca

Dodávateľom a výrobcom tohoto produktu jeVelux

Viac informácií o produkte nájdete na nasledujucej stránke: link