Žalúzie Velux

Odolná voči vode – dokonalá pre miestnosti s vysokou vlhkosťou

Žalúzia VELUX s nízkymi nárokmi na údržbu a odolná proti vlhkosti je ideálna do kúpeľne a kuchyne. Jedinečný dizajn eliminuje nevzhľadne visiace povrázky. Jednoducho nakloňte lamely v ľubovoľnom smere na nastavenie uhla a množstva vnikajúceho svetla.

Štýlové riešenie bez ovládacích šnúrok a tyčí. Umožňuje tlmenie, nasmerovanie svetla i zatemnenie. Na výber spomedzi 9 farieb. Výborne sa hodí i do kuchýň, kúpeľní a iných miest so zvýšenou vlhkosťou. Lamelová žalúzia VELUX sa ovláda pomocou spodnej lišty a posuvného jazdca. Lamely je možné naklápať bez problémov v akomkoľvek sklone strechy, môžu byť nastavované aj pri otvorenom okne.

Žalúziu je možné posúvať spodnou lištou a lamely naklápať pomocou posuvného jazdca. Jazdec môže byť umiestnený v akejkoľvek výške na postrannej lište žalúzie. Hliníkové lamely sú 35 mm široké a môžu byť naklápané v rozsahu 180°. Zaisťujú tak optimálnu kontrolu prichádzajúceho svetla.

Ovládanie

Manuálne

Manuálne ovládané žalúzie sa používajú veľmi ľahko. Na rozdiel od tradičných žalúzií je žalúzia VELUX bezpovrázková. Preto žalúziu prispôsobujete pomocou ovládacej rukoväte pripevnenej k spodku rolety. Jednoducho uchopte ovládaciu rukoväť a vytiahnite alebo stiahnite žalúziu, koľko si želáte. Ak si želáte nakloniť lišty a nastaviť smer vnikajúceho svetla, jednoducho posuňte naklápací mechanizmus v pravej bočnej lište hore alebo dole. Naklápací mechanizmus je možné nastaviť do ľubovoľnej polohy pozdĺž bočnej lišty.

Na uľahčenie ovládania manuálne ovládaneho žalúzia si môžete zakúpiť taktiež ovládacie tyče, nadstavce k tyči a adaptéry pre tyč.

Dodávateľ a výrobca

Dodávateľom a výrobcom tohoto produktu jeVelux

Viac informácií o produkte nájdete na nasledujucej stránke: link