Popis

Pre tých, ktorí preferujú prírodné materiály spojené s tieniacimi prvkami ponúkame luxusné bambusové žalúzie. Zjemnia a oteplia Váš interiér, zahrnú ho eleganciou a exotikou zároveň. Netradičný prírodný materiál a konštrukcia žalúzií je zaujímavým dekoratívnym prvkom v interiéri. Nechajte sa inšpirovať prírodou ...

Na výrobu žalúzií sa používajú bambusové lamely. Lamely sa vyrábajú z pozdĺžne naštiepaných stebiel bambusu, ktoré sa zlepia a vybrúsia, preto sú pružné, ale aj tvrdé. Štvornásobné lakovanie s dvojitou UV ochranou zaručujú dlhodobú stálosť farby. Z hľadiska minimálnej vzdušnej nasiakavosti sú ideálnym riešením do každého priestoru, vrátane kúpeľní a bazénových miestností. Ovládanie žalúzií je zabezpečené kovovým preklápačom, čo zaručuje dlhú funkčnosť žalúzie. Naklápanie žalúzií je formou masívnej bambusovej paličky, vyťahovanie lamiel pomocou šnúrky. Spodné a vrchné ukončenie žalúzie je riešené použitím masívneho profilu, ktorého farebné prevedenie, tak ako aj farby všetkých častí žalúzie, vrátane rebríčkov a šnúr je prispôsobené odtieňu použitých lamiel.

Vzhľadom k malej hrúbke lamiel ( len 1,5 mm) sa dajú umiestniť aj do stiesnených priestorov. Oproti dreveným kolegyniam sú bambusové ľahšie, tenšie a po vytiahnutí lamiel zaberajú na okne len nepatrnú časť, nábal na okne minimálne znižuje svetelnosť skla.

Dodávateľ a výrobca

Dodávateľom a výrobcom tohoto produktu je EM-Style

Viac informácií o produkte nájdete na nasledujucej stránke: link