Užívajte si čerstvý vzduch bez otravného hmyzu

Sieťky proti hmyzu VELUX vám umožňujú užívať si čerstvý vzduch – bez akéhokoľvek hmyzu. Ovládajú sa jednoducho a hodia sa ku každému strešnému oknu VELUX. Keď sa sieťka proti hmyzu nepoužíva, je elegantne uložená vo svojom tenkom hliníkovom púzdre.

Sieť je inštalovaná na ostení, takže okno môžete normálne používať. Keď sieť práve nepotrebujete, možno ju jednoducho navinúť do hornej lišty. Nebude vám brániť vo výhľade a je vhodná ku všetkým typom doplnkov VELUX na zatienenie. Sieť proti hmyzu sa pripevňuje na stenu v interiéri, nie na okno. Preto odmerajte rozmer okenného otvoru na vnútornej stene, aby ste si objednali správnu sieť proti hmyzu. Môžete vyberať z rôznych šírok sietí proti hmyzu a nasledujúcich troch výšok: 1 600 mm, 2 000 mm a 2 400 mm. Výšku je možné upraviť, šírku nie.

Žalúziu je možné posúvať spodnou lištou a lamely naklápať pomocou posuvného jazdca. Jazdec môže byť umiestnený v akejkoľvek výške na postrannej lište žalúzie. Hliníkové lamely sú 35 mm široké a môžu byť naklápané v rozsahu 180°. Zaisťujú tak optimálnu kontrolu prichádzajúceho svetla.

Ovládanie

Manuálne

Sieť proti hmyzu sa ovláda zvnútra. Materiál je hladko vedený v bočných profiloch. Keď sa sieť nepoužíva, zaroluje sa elegantne do horného krytu.

Materiál

Odolný priehľadný sieťovaný materiál, nebráni vo výhľade. Vodiace lišty v striebornom (hliníkovom) alebo bielom prevedení, tzv. biela línia (vhodné pre ostenie v bielej farbe).

Dodávateľ a výrobca

Dodávateľom a výrobcom tohoto produktu jeVelux

Viac informácií o produkte nájdete na nasledujucej stránke: link